Let's go people!!!
Let's go people!!!
Let's go people!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Let's go people!!!

Party-time,let's go!!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ljubavne pjesmice...

Ići dole 
AutorPoruka
LoSt..
Administrator
Administrator
LoSt..


Ženski
Broj poruka : 246
Godina : 29
Lokacija : In My CrazY wOrLd
Datum upisa : 20.08.2008

ljubavne pjesmice... Empty
PočaljiNaslov: ljubavne pjesmice...   ljubavne pjesmice... EmptySub Sep 06, 2008 2:16 pm

Ne saljem ti ruzu jer ona vene, vec ovu poruku da se sijetis mene. Nije to spomen sto znaci proslost, vec za poljubac sto znaci vjecnost!!!

Jednog dana pitat ces me volim li vise zivot ili tebe? Odgovorit cu ti, a ti ces se nakon toga okrenuti i otici...jer...ne slutis da si ti moj zivot!!!

Kad si se ti rodila bilo je tmurno, grmjelo je i padala je kisa. Znas zasto? To je nebo plakalo jer je izgubilo najdrazeg andela - TEBE!!!

Tek kad andeli postanu zli, kad svi oceani presuse tad ce srce prestati gorjeti i ja su tebe prestati voljeti.

Kad bi zrno pijeska bilo mjerilo za ljubav, sve pustinje svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim.

Bog je dao svim andelima krila ali ih nije dao tebi jer se bojao da ce mu najsladi andelic odletjeti i nikad se nece vratiti.


Ne bojim se zara koji tinja, ne bojim se rijeci koja boli, ali se bojim srca koje ne voli... VOLIM TE-zelim ti reci, zasto da patim zbog te dvije rijeci


Ljubiti moze biti lijepo, a moze i boljeti, ali jedno je sigurno-nekog moras voljeti.


Bog je dao svim andelima krila ali ih nije dao tebi jer se bojao da ce mu najsladi andelic odletjeti i nikad se nece vratiti.


Ne bojim se zara koji tinja, ne bojim se rijeci koja boli, ali se bojim srca koje ne voli... VOLIM TE-zelim ti reci, zasto da patim zbog te dvije rijeci


Ljubiti moze biti lijepo, a moze i boljeti, ali jedno je sigurno-nekog moras voljeti.


Dvije ljubavi kad se sloze, nitko nista tu ne moze, a mi smo dusa jedna i tijela dva!

"Onog dana kad prestanete gorijeti od ljubavi mnogi ce umrijeti od studeni!"

Ako izgubim ja tebe, izgubit ces i ti mene ali vise ces izgubiti ti, nego sto cu izgubiti ja, jer mene ce mnogevoljeti kako ti, ali tebe niko kao ja.

Sinoc sam dobio poruku od neba. Bogovi su se zalili da im je pobjegao najljepsi andeo. Ne brini se, nisam te odao!!!

Spavaj kao da ne postoji sutra, kao da nema jutra, spavaj i snivaj slatke snove i snivaj me noci ove!!!

Htio sam ti poslati nesto neopisivo, lijepo, drago, osjecajno, eroticno i vrlo pametno, ali nazalost ne stanem u EKRAN!!!


"...volim te jer mi dajes ljubav...
...volim ljubav jer mi je TI dajes…"

Moja ljubav tebe trazi, ti si sreca i ljepota. Reci cu ti sve, al' bez lazi... ti si ljubav mog zivota!!!

Reci mi da me ne trebas i otici cu. Reci da ti nije stalo i nestat cu. Reci da ti ne znacim nista, preboljet cu. Reci da me ne volis i umrijet cu.


U tiloj noci dok srce strepi, sjeti se mene moj andele lijepi. Ako te rastuze zvuci gitare i ako zivot gorko zaboli, sjeti se da postoji netko tko te jako voli.

Svitanje bez tebe puna su praznine kad oblaci pisu tvoje ime, a kasnu noc kad grad utone u san ja cu samo zbog tebe cekati novi dan…

...i svi snovi da ti stvarnost budu, a stvarnost kao san da ti bude...


Zivim - jer su oni to htjeli! Volim - jer sudbina nam svima to dijeli! Patim - jer volim oci tvoje! Umirem - jer volim ono sto nikad nece biti moje!

hvala ti i oprosti za sve
ja nisam tebe vrijedna
i ne zaslužujem te
i sad kad te nema
sada znam da i ti
moja najveća ljubav
prijatelj najveći...


što je suza?? spoj vodika,
dušijka i malo soli a tako bolii...


zbog tebe žalit neću.. nađi
frajericu veću.. al od mene veću
nećeš naći.. eto ti sada.. žali i plaći..


život je ironija.. cjeli život
ti netko soli pamet da bi
nakraju umro od šećera..


ako me bude tražio recite
mu da sam umrla.. ako
bude tražio moje tijelo
recite mu da sam izgorila
ako bude tražio moj grob
recite mu da je na dnu mora..
ako kaže da me volio..
nevjerujte mu.. on me ubio...

kad smo pile rekli su pijanice..
kad smo lutale rekli su lutalice..
kad smo ljubilje rekli su kurve..
a kad umremo reći će: SAMO
SU ONE ZNALE ŽIVJETI!!!



oći su ti sumorne kao da si
plakala.. usne su ti umorne
kao da si ljubila.. ne laži malena..
nisi ga preboljela..


I´m sick of crying.. I´m
tired of trying.. yeah, I´m
smiling but inside I´m dying..

Ljubav je kao delfin koji
se obasjan mjesečinom
kupa u beskrajnoj toplini
tvojih očiju i zato....nikad ih
nemoj sklopiti jer kažu da
delfini umiru u tami

I da mi daju svjet da
uzmem sebi,da me učene
jačom od Boga,ni sekundu
razmišljala nebi,uzela
bih tebe umjesto toga

Vjetar mi te spustio s
nebeskih visina,da budemo
jedno,da nas obuzme toplina.
Valovi su mi te donjeli
sa morskoga dna,da budeš
moja stvranost a ne dio sna

Traže se najljepše okice,
bez dokumenata prešle su
granicu prijateljstva,bez
dozvole ukrale moje srce,
a posljedni put su viđene
u prostoriji mojih snova

kada je bog svojim
anđelima davao krila,
dao ih je svima osim
tebi,jer nije želio da
mu najljepši anđeo odleti

Kada se tiho večer
spusti i prekrije prozor
tvoj,po najljepšoj
nočnoj zvijezdi
poljubac ti šaljem svoj

Oprosti mojim očima
što pogled traže
oprosti mojim usnama
što žele dodir tvoj i ono
posljednje što te molim
oprosti mi što te volim

Kada sam bila mala mama
mi je govorila da anđeli
žive na nebu sada i ja
znam da to nije
istina jer kad bi bila
zašto si ti ovdje
bio ovdje
Nazad na vrh Ići dole
http://party.wow-wars.com
 
ljubavne pjesmice...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubavne price

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Let's go people!!! :: Zabava :: Sms-
Skoči na: