Let's go people!!!
Let's go people!!!
Let's go people!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Let's go people!!!

Party-time,let's go!!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Da li treba.......

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
LoSt..
Administrator
Administrator
LoSt..


Ženski
Broj poruka : 246
Godina : 29
Lokacija : In My CrazY wOrLd
Datum upisa : 20.08.2008

Da li treba....... Empty
PočaljiNaslov: Da li treba.......   Da li treba....... EmptyUto Avg 26, 2008 4:34 pm

Da li treba trpeti svoje nastavnike dok vas vredjaju, daju ocenu manju nego sto ste zasluzili, gadjaju vas dnevnicima.... i da ne nabrajam mnogo i ostaviti sve da resi vas razredni staresina ili se treba suprostaviti?

Danas izgleda, nazalost, treba cutati, a razredne staresine briga za to, oni stite svoje kolege.. "vrana vrani oci ne vadi". Meni se desilo to na casu tehnickog. Posto sam predsednik odeljenja nisam mogla da ocutim nastavniku to sto je nekima iz odeljenja smanjio ocenu iako smo mu odg. tacno na sva pitanja i bili aktivni na casu. To nije u redu. I zalili smo se direktoru skolu. Da napomenem da nam je taj nastavnik nov, jer nam je stari otputovao u Ameriku. Jedini nastavnik koji nas je podrzao je nastavnik hemije koji je i zamenik direktora, umesto nasa razredna.
Nazad na vrh Ići dole
http://party.wow-wars.com
~Malla_Fatalna~
Pocetnik
Pocetnik
~Malla_Fatalna~


Ženski
Broj poruka : 62
Godina : 28
Lokacija : Some Where I Belonge
Datum upisa : 07.06.2010

Da li treba....... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li treba.......   Da li treba....... EmptyPon Jun 07, 2010 5:41 pm

treba se suprodstaviti..ja se uvek suprodstavim kad msm da nisu u pravu...nas nastavnici nikad nisu vredjali.. a ako to ne uspe onda se zalim razrednoj..ona nas je uvek branila kada je videla da smo u pravu..kad je mislila da nismo onda nas nije branila..
Nazad na vrh Ići dole
 
Da li treba.......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Let's go people!!! :: Drustvo :: Skola,Posao-
Skoči na: