Let's go people!!!
Let's go people!!!

Party-time,let's go!!!!

PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Zasto deca ne uce kad im je vreme???

Ići dole 
AutorPoruka
LoSt..
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 246
Godina : 23
Datum upisa : 20.08.2008

PočaljiNaslov: Zasto deca ne uce kad im je vreme???   Uto Avg 26, 2008 4:33 pm

Desava se recimo svake skolske godine i nije vezano za generacije, godiste, pol ...
Na kraju godine kada imaju da popravljau gomilu ocena, svi govore kako ce sledece uciti sto posto i kako nece sebi dozvoliti ono sto sada prezivaljvaju da dozive ponovo ...
A ona dolazi pocetak nove skolske godine, ludilo sa raspusta ih ne popusta, ali u jednom sigurno popustaju, UCENJU.
Zasto niko ne shvata da treba odmah uciti?
Zasto svi zanemaruju cinjenicu da svaku lekciju procitaju tri puta posle skolsog dana, poboljsace im ostatak ucenja mozda i za 50 procenata?
U cemu je tu problem?
Lenjosti?
Navici?
Inatu ili?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://party.wow-wars.com
~Malla_Fatalna~
Pocetnik
Pocetnik

Ženski
Broj poruka : 62
Godina : 23
Datum upisa : 07.06.2010

PočaljiNaslov: Re: Zasto deca ne uce kad im je vreme???   Pon Jun 07, 2010 5:47 pm

pa ja ucim samo pred kontrolini..to mi je do sad bilo dovoljno..al kad pocne srednja moracu da citam to svaki dan...ja imam drugaricu koja umalo nije pala sad osmi razred..iz ciste lenjosti..nju je mrzelo da nauci 3 najlakse lekcije iz geosa u celoj knjizi a nastavnica nije htela da je muci da uci sve sto je trebalo da odg pa joj je dala te tri...onda iz hemije cist kec treba da odg nju mrzi dauci na kraju joj nastavnica poklonila dva..iz biosa kastavnica joj da tacno pitanja koja ce je pitati nju mrzelo da nauci..nastavnica jeoj pokloni dva...ja to ne kapiram msm neko ti sve sazvace i tebe mrzi da progutas..ne kapiram.. Question
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Zasto deca ne uce kad im je vreme???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?
» Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?
» Prijateljstva iz interesa
» Pluskvamperfekat iliti davno prošlo vreme u domu
» Na Siciliji satovi idu brže – zbog vulkana?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Let's go people!!! :: Drustvo :: Skola,Posao-
Skoči na: